درخواست بزرگترین بودجه نظامی تاریخ آمریکا برای سال ۲۰۱۹

تعرفه تبلیغات در سایت

آخرین مطالب

آرشیو مطالب

امکانات وب

شفقنا- وزارت دفاع آمریکا پیشنهاد خود برای امنیت ملی این کشور در سال آینده میلادی را فاش کرد که نیازمند اختصاص بیش از ۷۰۰ میلیارد دلار است.

به گزارش سرویس ترجمه شفقنا به نقل از شبکه خبری عرب زبان «الحره»، پنتاگون شامگاه امروز (دوشنبه) از پیشنهاد خود برای بودجه امنیت ملی آمریکا در سال ۲۰۱۹ میلادی پرده برداشت که نیازمند اختصاص ۷۱۶ میلیارد دلار است و بنا بر اعلام رسانه های آمریکایی، در صورت تصویب بزرگ ترین بودجه این کشور خواهد بود.

بر اساس این گزارش، بودجه پیشنهادی وزارت دفاع آمریکا برای امنیت ملی این کشور در سال آینده میلادی شامل اختصاص ۶۸۶ میلیارد دلار برای این وزارتخانه از جمله ۸۹ میلیارد دلار برای عملیات نظامی در افغانستان و مبارزه با گروهک تروریستی داعش می باشد.

این وزارتخانه در بودجه پیشنهادی خود همچنین خواستار اختصاص ۳۰ میلیارد دلار برای تامین مالی عملیات اضطراری خارجی در چارچوب راهبرد امنیت ملی اعلام شده در ماه گذشه میلادی شده است.

بودجه پیشنهادی پنتاگون که باید پیش از ۳۰ سپتامبر سال جاری میلادی به تصویب کنگره آمریکا برسد، روی فعال سازی توانایی نیروهای هوایی، دریایی و زمینی این کشور برای رویارویی با چالش های ناشی از افزایش تسلیحات ارتش های کشورهایی از قبیل چین و روسیه و همچنین خطر گروه های تروریستی در جهان تمرکز دارد.

در همین زمینه نیز، «دیوید نارکست»، معاون مالی وزارت دفاع آمریکا در یک کنفرانس خبری مشترک با ژنرال «آنتونی لراردی»، مدیر تامین و تجهیز ریاست ستاد کل نیروهای مسلح این کشور در مقر این وزارتخانه اعلام کرد که هدف از بودجه مورد نیاز تمامی فرماندهی های نیروهای مسلح محافظت از آمادگی در راستای منافع امنیت ملی کشور می باشد.

معاون مالی پنتاگون در این باره همچنین تاکید کرد که آمریکا باید همچنان دارای قدرت و توانایی دفاع از خاک خود و حفظ برتری در دفاع از امنیت و نظام جهانی باشد.

خبر اصلی را در الحره ببینید

نویسنده : دانلودی بازدید : 1 تاريخ : سه شنبه 24 بهمن 1396 ساعت: 4:20
برچسب‌ها :

پر مخاطب ها

خبرنامه

عضویت

نام کاربري :
رمز عبور :