یونیسف: از هر ۴ کودک عراقی یکی در فقر زندگی می‌کند

تعرفه تبلیغات در سایت
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس

آخرین مطالب

جستجوگر

یافته ها در جستجو

  امکانات وب

  پر مخاطب ها

  آرشیو مطالب

  برچسب ها

  As of late November, almost 70,000 people - including 35,000 children - have been displaced as a result of the ongoing military operation to retake Mosul and surrounding areas. In addition to those who have fled their homes, UNICEF is also providing assistance to families who have stayed in recently re-taken areas. Between 17 October and 13 November, UNICEF has reached at least 105,983 people affected by Mosul operations with life-saving response items through the Rapid Response Mechanism (RRM) and an additional 54,000 vulnerable people in recently re-taken communities.

  شفقنا- با اینکه تروریست‌های داعش از عراق رانده شده و شهرهای این کشور از دست تکفیری‌ها آزاد شده اما فقر در عراق به ویژه در مناطقی که پیشتر تحت اشغال داعش بوده، به شدت زیاد است.

  به گزارش سرویس ترجمه شفقنا به نقل از رویترز، یونیسف نهاد کودکان ملل متحد در گزارشی که به عراق پس از داعش اختصاص دارد اعلام کرده سلطه چند ساله تروریست‌ها بر بخش‌هایی از این کشور باعث شده تا از هر ۴ کودک عراقی یک نفر در فقر زندگی کند. این گزارش می‌افزاید نزدیک به ۴ میلیون کودک عراقی نیز هم‌اکنون به کمک فوری نیازمند هستند.

  یونیسف اعلام کرده نیمی از مدارس عراق به بازسازی نیازمند هستند و ۳ میلیون کودک نیز در این کشور در ادامه تحصیل خود با وقفه مواجه شده‌اند.

  خبر اصلی را در رویترز ببینید

  نویسنده : دانلودی بازدید : 2 تاريخ : يکشنبه 22 بهمن 1396 ساعت: 15:33
  برچسب‌ها :
  اخبار و رسانه هاهنر و ادبیاترایانه و اینترنتعلم و فن آوریتجارت و اقتصاداندیشه و مذهبفوتو بلاگوبلاگ و وبلاگ نویسیفرهنگ و تاریخجامعه و سیاستورزشسرگرمی و طنزشخصیخانواده و زندگیسفر و توریسمفارسی زبان در دیگر کشورها