هزاران انگلیسی درخواست لغو سفر ولیعهد عربستان به این کشور را امضا کردند

تعرفه تبلیغات در سایت
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس

آخرین مطالب

جستجوگر

یافته ها در جستجو

  امکانات وب

  پر مخاطب ها

  آرشیو مطالب

  برچسب ها

  ولیعهد-عربستان.jpg" alt="" title="ولیعهد عربستان" />

  شفقنا- بیش از ده هزار شهروند انگلیسی درخواست کتبی لغو سفر ولیعهد سعودی به این کشور را امضا کردند.

  به گزارش سرویس ترجمه شفقنا به نقل از القدس العربی، در متن این درخواست که در سایت ویژه درخواست های پارلمان انگلیس راه اندازی شده آمده است: امضاکنندگان با سفر ولیعهد عربستان به عنوان مسئول اول حوادث یمن، مخالفند در حالی که دولت انگلیس همچنان به فروش سلاح به عربستان سعودی ادامه می دهد و این کشور پیشینه تاریکی در زمینه حقوق بشر داراست.

  امضا کنندگان این درخواست با بیان این که زندگی مردم از معامله های سلاح گرانتر است، از ترزا می نخست وزیر انگلیس خواسته اند این سفر را فورا لغو کند و با رسیدن تعداد امضا کنندگان به ده هزار نفر، دولت انگلیس ملزم به پاسخ به درخواست امضا کنندگان است زیرا قوانین درخواست از مقامات عالی رتبه در این سایت رسیدن تعداد امضا کنندگان به ده هزار نفر است.

  این در حالی است که تعداد نمایندگانی که این درخواست را امضا کرده اند، به ۲۲ نماینده رسیده است و روزهای آتی نیز تظاهراتی در همین خصوص روبروی ساختمان نخست وزیر برگزار می شود.

  خبر را در القدس العربی ببینید

  نویسنده : دانلودی بازدید : 1 تاريخ : پنجشنبه 19 بهمن 1396 ساعت: 22:17
  برچسب‌ها :
  اخبار و رسانه هاهنر و ادبیاترایانه و اینترنتعلم و فن آوریتجارت و اقتصاداندیشه و مذهبفوتو بلاگوبلاگ و وبلاگ نویسیفرهنگ و تاریخجامعه و سیاستورزشسرگرمی و طنزشخصیخانواده و زندگیسفر و توریسمفارسی زبان در دیگر کشورها