هیئت مذاکرات مخالفان سوری «کنگره سوچی» را تحریم کرد

تعرفه تبلیغات در سایت
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس

آخرین مطالب

جستجوگر

یافته ها در جستجو

  امکانات وب

  پر مخاطب ها

  آرشیو مطالب

  برچسب ها

  شفقنا- اعضای هیئت مذاکرات مخالفان سوری با اکثریت آرای خود به عدم مشارکت در کنگره گفت و گوی ملی این کشور در روسیه رای دادند.

  به گزارش سرویس ترجمه شفقنا به نقل از بخش عربی خبرگزاری اسپوتنیک روسیه، هیئت مذاکرات مخالفان سوری بامداد امروز (شنبه) در حساب کاربری خود در شبکه اجتماعی توییتر اعلام کرد که تصمیم گرفته کنگره گفت و گوی ملی این کشور در شهر «سوچی» در جنوب غرب روسیه طی روزهای ۲۹ و ۳۰ ماه جاری میلادی (دوشنبه و سه شنبه هفته جاری) را تحریم کند.

  در همین راستا نیز، رسانه های خبری جهان عرب گزارش دادند که از مجموع ۳۶ عضو هیئت مذاکرات مخالفان نظامی حاکم در سوریه ۲۶ عضو به پیشنهاد مشارکت در کنگره گفت و گوی ملی این کشور در سوچی رای منفی دادند با این حال برخی منابع آگاه در میان آنها تاکید کردند که شماری از اعضای هیئت در صورت دریافت دعوتنامه، به عنوان افراد مستقل در این کنگره شرکت خواهند کرد.

  این در حالی است که پیشتر هیئت مذاکرات برآمده از نشست شماری از گروه های مخالف نظام حاکم در سوریه در شهر ریاض، پایتخت عربستان سعودی، تصمیم گیری نهایی در رابطه با مشارکت در کنگره سوچی را به امروز واگذار کرده و خاطر نشان ساخته بود که اعلام تصمیم نهایی در کنفرانس خبری «نصر الحریری»، رئیس هیئت خواهد بود.

  خبر اصلی را در اسپوتنیک ببینید

  نویسنده : دانلودی بازدید : 1 تاريخ : شنبه 7 بهمن 1396 ساعت: 6:43
  برچسب‌ها :
  اخبار و رسانه هاهنر و ادبیاترایانه و اینترنتعلم و فن آوریتجارت و اقتصاداندیشه و مذهبفوتو بلاگوبلاگ و وبلاگ نویسیفرهنگ و تاریخجامعه و سیاستورزشسرگرمی و طنزشخصیخانواده و زندگیسفر و توریسمفارسی زبان در دیگر کشورها