ستون‌نویس برجسته بریتانیایی: پایان بن‌سلمان همانند شاه ایران خواهد بود

تعرفه تبلیغات در سایت
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس

آخرین مطالب

جستجوگر

یافته ها در جستجو

  امکانات وب

  پر مخاطب ها

  آرشیو مطالب

  برچسب ها

  شفقنا- یک ستون نویس بریتانیایی تاکید کرد که ولیعهد سعودی مدت زیادی در قدرت باقی نمی ماند و سرنوشتی همانند شاه مخلوع ایران خواهد داشت.

  به گزارش سرویس ترجمه شفقنا به نقل از پایگاه خبری تحلیلی «عربی ۲۱»، «پیتر اوبورن»، ستون نویس و تحلیلگر برجسته بریتانیایی در مقاله ای در پایگاه خبری انگلیسی زبان «میدل است آی» با اشاره به این که شاهزاده «محمد بن سلمان»، ولیعهد عربستان سعودی به تعادل قدرت در داخل خاندان حاکم در این کشور پایان داده که برای چندین دهه با دقت از آن محافظت شده، خاطر نشان ساخت که وی می خواهد تنها منبع قدرت، نفوذ و رابطه بازی در داخل کشور باشد.

  بر اساس این گزارش، ستون نویس کهنه کار بریتانیایی در مقاله خود در واکنش به پخش فیلم مستندی تحت عنوان «آل سعود؛ خاندانی در وضعیت جنگی» در شبکه تلویزیونی «بی بی سی» ضمن تاکید بر این که ولیعهد سعودی برای مدتی طولانی در قدرت باقی نمی ماند چرا که با یک کودتای طراحی شده از داخل کاخ پادشاهی سرنگون خواهد شد، پایان وی را به پایان «محمدرضا پهلوی»، شاه مخلوع ایران تشبیه کرد.

  خبر اصلی را در عربی۲۱ ببینید

  نویسنده : دانلودی بازدید : 1 تاريخ : جمعه 6 بهمن 1396 ساعت: 18:15
  برچسب‌ها :
  اخبار و رسانه هاهنر و ادبیاترایانه و اینترنتعلم و فن آوریتجارت و اقتصاداندیشه و مذهبفوتو بلاگوبلاگ و وبلاگ نویسیفرهنگ و تاریخجامعه و سیاستورزشسرگرمی و طنزشخصیخانواده و زندگیسفر و توریسمفارسی زبان در دیگر کشورها