سی‌ان‌ان: بحران مسلمان روهینگیا «آنگ سان سوچی» را عوض کرده است

تعرفه تبلیغات در سایت
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس

آخرین مطالب

جستجوگر

یافته ها در جستجو

  امکانات وب

  پر مخاطب ها

  آرشیو مطالب

  برچسب ها

  شفقنا- به نظر می‌رسد بحران مسلمان روهینگیا، به کلی رفتار و شخصیت خانم آنگ سان سوچی را عوض کرده است.

  به گزارش سرویس ترجمه شفقنا به نقل از سی‌ان‌ان، «وقتی بیل ریچاردسون» دیپلمات ارشد آمریکایی و دوست سوچی می‌گوید او عوض شده، پس ما هم باید باور کنیم که تغییراتی در روحیات و شخصیت رهبر ملی میانمار ایجاد شده است.

  بیل ریچاردسون عضو شورای مشورتی بحران روهینگیا، خانم سوچی را متهم کرد دوست ندارد اخبار بد را بشنود و تلاش می‌کند اعضای این شورا را شستشوی مغزی دهد. وی سوچی را متهم کرد از ارتش می‌ترسد و عملاً هیچ کاری نمی‌تواند برای بحران آوارگان روهینگیا انجام دهد.

  واقعیت این است که مشکل تنها، بی‌عملی سوچی نیست و او واقعاً مسلمانان میانمار را – همچون نظامیان و بوداییان افراطی – خارجی می‌داند. این خانم سوچی بود که در سال ۲۰۱۳ از خطر جهانی مسلمانان سخن گفت و خشونت علیه مسلمانان روهینگیا را اغراق شده نامید. به نظر می‌رسد او به طرز وحشتناکی، موضوع حقوق بشر و دموکراسی را تا آنجا دنبال می‌کند که به مسلمانان روهینگیا مربوط نباشد؛ به آوارگان روهینگیا که رسید، او به طور کلی عضو می‌شود.

  خبر اصلی را در سی‌ان‌ان ببینید

  نویسنده : دانلودی بازدید : 1 تاريخ : جمعه 6 بهمن 1396 ساعت: 18:15
  برچسب‌ها :
  اخبار و رسانه هاهنر و ادبیاترایانه و اینترنتعلم و فن آوریتجارت و اقتصاداندیشه و مذهبفوتو بلاگوبلاگ و وبلاگ نویسیفرهنگ و تاریخجامعه و سیاستورزشسرگرمی و طنزشخصیخانواده و زندگیسفر و توریسمفارسی زبان در دیگر کشورها