آیت الله علوی گرگانی: مسئولان به درد دل مردم رسیدگی کنند

تعرفه تبلیغات در سایت
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس

آخرین مطالب

جستجوگر

یافته ها در جستجو

  امکانات وب

  پر مخاطب ها

  آرشیو مطالب

  برچسب ها

  شفقنا- استاد حوزه علمیه قم بر لزوم صرفه جویی در مصرف انرژی تأکید کرد و گفت: باید مردم را آگاه کنید که در مصرف مراعات کنند تا مشکلی پیش نیاید چرا که مشکل در این زمنیه به خود مردم برمی گردد.

  به گزارش خبرنگار شفقنا در قم، آیت الله علوی گرگانی بعد از ظهر پنجشنبه در دیدار رضا اردکانیان وزیر نیرو، اظهار داشت: خدا را شکر می کنیم وزاری ما به این اصل اعتقاد دارند که ارتباط خود را با علما و مراجع حفظ کنند.

  او با بیان اینکه ارتباط مسؤلین و مراجع باید ادامه داشته باشد، گفت: این ارتباط موجب می شود تا بسیاری مشکلات حل شود.
  این استاد حوزه، تصریح کرد: به دلیل اینکه مراجع با مردم ارتباط بیشتری دارند لذا زمانی که علما و رهبری آنها و فعالیت هایشان را تأیید کنند موجب دلگرمیشان و امیدواری مردم می شود.

  او با اشاره به اینکه باید به درددل مردم رسیدگی کنید، افزود: اگر انسان با روش اسلام و ایمان جلو برود قطعا موفق خواهد شد و لذا ملت در مصرف خود باید رعایت کنند و اگر مراعات کنند نتیجه بخش خواهد بود.

  آیت الله علوی گرگانی، ادامه داد: از وزرا می خواهیم که در کارشان به گونه ای باشند که به درد مردم برسند و مشکلات آنها را رفع نمایند.

  او با بیان اینکه ملاک هر حکمی علت آن است، گفت: در هر کاری اسراف پیش آید مطلوب خدا نیست چه در برق، آب، محیط زیست و چه درموارد دیگر.

  استاد حوزه علمیه قم به لزوم فرهنگ سازی در زمینه صرفه جویی تأکید کرد و افزود: باید مردم را آگاه کنید که در مصرف مراعات کنند تا مشکلی پیش نیاید چرا که مشکل در این زمینه به خود مردم برمی گردد و مسئله ای چون کم آبی به خود مردم فشار وارد می آورد.

  او با بیان اینکه باید درد جامعه را تا جایی که در حد توان دارید رسیدگی نمایید، ادامه داد: باید مردم را تفهیم کنید و از گوینده ها و بزرگان بخواهید در این خصوص مردم را آگاه کنند.

  نویسنده : دانلودی بازدید : 1 تاريخ : جمعه 6 بهمن 1396 ساعت: 2:24
  برچسب‌ها :
  اخبار و رسانه هاهنر و ادبیاترایانه و اینترنتعلم و فن آوریتجارت و اقتصاداندیشه و مذهبفوتو بلاگوبلاگ و وبلاگ نویسیفرهنگ و تاریخجامعه و سیاستورزشسرگرمی و طنزشخصیخانواده و زندگیسفر و توریسمفارسی زبان در دیگر کشورها