حجت الاسلام والمسلمین شهرستانی: بسیاری از سفره‌های آب زیرزمینی کشور از بین رفته است

تعرفه تبلیغات در سایت
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس

آخرین مطالب

جستجوگر

یافته ها در جستجو

  امکانات وب

  پر مخاطب ها

  آرشیو مطالب

  برچسب ها

  شفقنا- نماینده تام الاختیار آیت الله العظمی سیستانی گفت: بسیاری از سفره‌های آب زیرزمینی کشور ما از بین رفته است بنابراین نباید از نقش فرهنگ‌سازی و مدیریت در کشور خصوصاً در حوزه آب غافل شد.

  به گزارش شفقنا، حجت‌الاسلام والمسلمین سیدجواد شهرستانی در دیدار رضا اردکانیان وزیر نیرو فعالیت‌های شبکه هدهد را مورد توجه قرار داد و با اشاره به اثرات تبلیغات در جهت‌دهی فرهنگی به جامعه اظهار کرد: اگر امروز الگوهای درستی برای مردم ما و جوانان و کودکان وجود ندارد به دلیل عدم برنامه‌ریزی صحیح در زمینه تبلیغات فرهنگی است.

  نماینده تام الاختیار آیت‌الله العظمی سیستانی با تاکید بر اینکه دشمن اقدامات جدی در زمینه فرهنگی و رسانه‌ای خصوصاً با محوریت کودک و نوجوان انجام می‌دهد گفت: دشمن برنامه ریزی منسجم و کار جدی در زمینه فرهنگی و رسانه‌ای دارد، ولی در رسانه‌های ما اینطور نیست و سعی داریم با شعار پیش رویم در حالی که اینگونه کار جواب نمی‌دهد.

  او در بخش دیگری از سخنان خود با تاکید بر اینکه ما در جامعه نیروهای بسیار خوبی داریم گفت: اگر ما فرهنگ استفاده از استعدادها را در جامعه تقویت کنیم بسیاری از مشکلات ما برطرف خواهد شد.

  حجت‌الاسلام والمسلمین شهرستانی با اشاره به لزوم استفاده از استعدادهای برتر کشور در رشته‌های مختلف افزود: در حوزه تکنولوژی مصرف و تولید آب در کشورهای غربی اقدامات زیادی انجام شده و در کشور ما نیز باید به همین گونه باشد.

  او با تاکید بر اینکه بسیاری از سفره‌های آب زیرزمینی کشور ما از بین رفته است تصریح کرد: نباید از نقش فرهنگ‌سازی و مدیریت در کشور خصوصاً در حوزه آب غافل شد.

  نویسنده : دانلودی بازدید : 2 تاريخ : جمعه 6 بهمن 1396 ساعت: 2:24
  برچسب‌ها :
  اخبار و رسانه هاهنر و ادبیاترایانه و اینترنتعلم و فن آوریتجارت و اقتصاداندیشه و مذهبفوتو بلاگوبلاگ و وبلاگ نویسیفرهنگ و تاریخجامعه و سیاستورزشسرگرمی و طنزشخصیخانواده و زندگیسفر و توریسمفارسی زبان در دیگر کشورها