اعلام نامزدی سیسی در انتخابات ریاست جمهوری مصر

تعرفه تبلیغات در سایت
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس

آخرین مطالب

جستجوگر

یافته ها در جستجو

  امکانات وب

  پر مخاطب ها

  آرشیو مطالب

  برچسب ها

  شفقنا- همان گونه که انتظار می رفت رئیس جمهوری کنونی مصر از تصمیم خود برای نامزدی در انتخابات ریاست جمهوری این کشور خبر داد.

  به گزارش سرویس ترجمه شفقنا به نقل از شبکه خبری آر تی عربی روسیه، عبدالفتاح سیسی، رئیس جمهوری مصر شامگاه امروز(جمعه) طی سخنانی اعلام کرد که نامزد انتخابات ریاست جمهوری پیش رو در این کشور خواهد شد تا برای چهار سال دیگر در سمت خود باقی بماند.

  بر اساس این گزارش، رئیس جمهوری مصر در سخنرانی خود در کنفرانسی تحت عنوان داستان یک وطن ضمن تاکید بر این که در چهار سال اخیر تمام تلاش خود را برای خدمت رسانی به این کشور به کار گرفته، اظهار داشت: اگر مصری ها می خواهند پاسخ خوبی را بدهند باید در مراکز اخذ رای حضور یابند و هر کسی را که می خواهند انتخاب کنند.

  این در حالی است که بنا بر برنامه ریزی صورت گرفته، دور نخست انتخابات ریاست جمهوری مصر طی روزهای ۲۶ تا ۲۸ ماه مارس سال جاری میلادی (۶ تا ۸ فروردین ۱۳۹۷) برگزار شود.

  لازم به ذکر است که سیسی ۶۵ ساله پس از آن که در اواسط سال ۲۰۱۳ میلادی به عنوان فرمانده ارتش و وزیر دفاع محمد مرسی، رئیس جمهوری وقت مصر را از قدرت برکنار کرد، زمام امور این کشور را در دست گرفت و سال بعد نیز در انتخابات ریاست جمهوری به پیروزی رسید تا برای چهار سال متصدی این سمت باشد.

  خبر اصلی را در آر.تی ببینید

  نویسنده : دانلودی بازدید : 1 تاريخ : شنبه 30 دی 1396 ساعت: 3:15
  برچسب‌ها :
  اخبار و رسانه هاهنر و ادبیاترایانه و اینترنتعلم و فن آوریتجارت و اقتصاداندیشه و مذهبفوتو بلاگوبلاگ و وبلاگ نویسیفرهنگ و تاریخجامعه و سیاستورزشسرگرمی و طنزشخصیخانواده و زندگیسفر و توریسمفارسی زبان در دیگر کشورها