شهردار لندن: مردم انگلیس با سفر ترامپ به این کشور مخالفند :: شفق نا

شهردار لندن: مردم انگلیس با سفر ترامپ به این کشور مخالفند

تعرفه تبلیغات در سایت
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس

آخرین مطالب

جستجوگر

یافته ها در جستجو

  امکانات وب

  پر مخاطب ها

  آرشیو مطالب

  برچسب ها

  شفقنا-«صادق خان» شهردار پاکستانی تبار لندن از این شهر به عنوان نماد تسامح، تنوع و پذیرش (افکار و عقاید متفاوت) نام برد و بار دیگر تاکید کرد که به دلیل برخورداری از همین صفات، پذیرای دونالد ترامپ رییس جمهوری آمریکا نیست.

  به گزارش شفقنا به نقل از مهر، شهردار لندن بار دیگر تاکید کرد که مردم انگلیس به ویژه ساکنین لندن با سفر ترامپ به این کشور مخالف هستند.

  وی این اظهارات را در بیانیه‌ای کتبی و در پاسخ به پرسش شورای شهر لندن مبنی بر چگونگی آمادگی برای استقبال از ترامپ حین سفر رسمی به انگلستان، ایراد کرد.

  وی در این باره نوشت: به عنوان شهردار، در دفاع از منافع و امنیت مردم لندن، کوتاهی نمی‌کنم. پیشتر هم از «ترزا می» نخست‌وزیر انگلستان خواسته‌ام که پیشنهادش مبنی بر درخواست از ترامپ برای سفر رسمی به انگلستان را پس بگیرد.

  صادق خان افزود: مسلم است بعد از حمایتی که ترامپ از یک گروه نژادپرست انگلیسی کرد، دیگر با خوشامدگویی ما مواجه نخواهد شد.

  ترامپ قرار است فوریه ۲۰۱۸، سفری به انگلستان داشته باشد حال آنکه تا این جای امر، نه شهردار لندن و نه پارلمان انگلیس، پذیرای حضور وی هستند.

  نویسنده : دانلودی بازدید : 0 تاريخ : جمعه 8 دی 1396 ساعت: 11:12
  برچسب‌ها :
  اخبار و رسانه هاهنر و ادبیاترایانه و اینترنتعلم و فن آوریتجارت و اقتصاداندیشه و مذهبفوتو بلاگوبلاگ و وبلاگ نویسیفرهنگ و تاریخجامعه و سیاستورزشسرگرمی و طنزشخصیخانواده و زندگیسفر و توریسمفارسی زبان در دیگر کشورها